Co nás čeká?

Je toho strašně moc. Už víc než rok se připravujeme na náš první vyprodukovaný gin. A moc bych chtěl abychom o prázdninách mohli vyrobit první láhve. Když si projedu seznam úkolů, který vznikl v začátku činnosti, a který je navíc neustále doplňován, mám pocit, že už je skoro hotovo. Bohužel s vyjímkou firemního loga a designu jsou hotovy věci, které spíš nejsou vidět. Každopádně v nejbližších dnech by měly začít pohyby v seznamu činností více viditelných.
V dílně by měli zedníci obložit prostor, kde budeme pracovat s lihovinou. Elektrikář rozvede kabely a nachystá k revizi.
V kovovýrobě se bude schylovat k dokončení kovových prací a destilační zařízení se bude vystrojovat a zapojovat elektrika, čidla, osvětlení. A snad do konce května bychom mohli montovat už u nás. A už z toho, co jsem ve výrobě viděl, vím, že to bude nádhera!
Máme už jasno i v tom jak bude vypadat dílenský nábytek a regály. A dodavatel / výrobce slíbil taky termín kolem konce května.
Velký věci nás ale čekají i toho neviditelnýho charakteru. Asi nejdůležitější je celní trojboj: registrace spotřební daně, povolení daňového skladu a kolkování a s tím spojené všechny možné ekonomické stability a spolehlivosti a bezdlužnosti. Tak snad to všechno klapne.
Pokud nás budete sledovat, můžete se stát součastí našeho příběhu. Se všemi zajímavými novinkami, s každým významným posunem se s Vámi podělíme.
Bob