Máme Lady Gin

Destilován pro tu něžnější (alespoň dle našeho vidění světa) polovinu přátel ginu. Technicky London Dry Gin infuzovaný lesními plody, ibiškem a lipovým čajem. Takže žádný přeslazený likérek nejistého původu, ale jemný elegán s jasným rodokmenem. 

První várku budeme lahvovat a etikovat příhodně (a trochu klišoidně) v pátek 14. února. Tedy na Valentýna. A teď přichází vaše chvíle, milé dámy…

… protože víme, že je každá z vás unikátní a svá, tak takovou chceme i první várku našeho Lady Ginu. Takže, na Valentýna pořádáme v naší destilérce Ladies make Lady Gin. Půjde o to, že každá z přítomných dam vytvoří unikátní design etikety pro pět lahví z nichž si jednu odnese, zbylé čtyři půjdou do prodeje. K tomu se bude pít, jíst a bavit se. Vstupné na akci je 500,- na osobu, což je cena láhve. Občerstvení a večírek berte prosím jako pozornost podniku. 

Chcete mít Lady gin doma jako první (navíc s unikátní autorskou etiketou? Předobjednávejte. V pondělí 17. února odesíláme. 

Všechny další láhve Lady ginu budou už s naší etiketou, kterou představíme po akci, abychom neovlivňovali autorky naší nulté série. Lady Gin bude výjimečný skupinou, na kterou cílíme, ne nějakým omezeným množstvím. Budeme jej dělat tak dlouho, dokud Vám bude chutnat a budete jej chtít.