Ponoříme se do řemesla a činnosti, kterou nikde jinde nezažijete.

Řízená degustace ginu

V průběhu řízené degustace v prostředí naší destilérky se seznámíte se všemi kategoriemi ginu a dostanete dostatek informací, které vám pomohou rozpoznat druh ginu a zařadit jej do jednotlivých kategorií.

Majitel Little Urban Distillery vám bude průvodcem destilérkou i širokou paletou chutí ginu.

Koktejly na bázi ginu

Během téměř tří hodin ochutnáte koktejly prohibičních barů dvacátých let, v duchu olivou promíchnete bondovské Martini Dry nebo namícháte moderní drink. Jen asi nechte svoje auto doma.

Kromě zážitku budete ale odcházet se zkušeností, která vám zajistí obdiv účastníků domácích párty.

Vypal si svůj gin

Vyzkoušíte si celý proces na vlastní ruce nebo klidně jen na vlastní oči. Výsledný destilát můžete naplnit do láhve a označit svojí vlastní etiketou. Naučíte se zavoskovat hrdlo a odnesete si dvě půllitrové láhve ginu, které ponesou váš vlastní otisk.

Na přibližně tři hodiny můžete zapomenout na svoji kvalifikaci, hodit starosti za hlavu a užít si pocitu destiléra. A láhve “svého” ginu vám tento zážitek budou při každém doušku připomínat.

Řízená degustace ginu

Najdi všechny chutě v našich ginech a porovnej je s typickými představiteli druhů ginu jako je London Dry, Navy Strengt, Old tom, Destliled gin a další.

V průběhu řízené degustace v prostředí naší destilérky se seznámíš se všemi kategoriemi ginu a dostaneš dostatek informací, které ti pomohou rozpoznat druh ginu a zařadit jej do jednotlivých kategorií. Seznámíš se s historíí výroby ginu, případně i toniků a všechny vzorky budeš mít možnost porovnat s naším Little Urban London Dry Ginem.

Majitel Little Urban Distillery Ti bude průvodcem destilérkou i širokou paletou chutí ginu. Plánovaná dvouhodinová ochutnávka se často na přání účastníků protáhne. Kondici při chutnání ginů jistě podpoří i podávané občerstvení v průběhu degustace.

Event: Řízená degustace ginu

Koktejly na bázi ginu

Užijte si zážitek. Z našeho kurzu míchaných nápojů si neodnesete certifikát, který vás oprávní pracovat v nejlepších metropolitních barech a zajistí vám profesní prestiž. Odnesete si zážitek ze spolupráce s přáteli, či kolegy při tvorbě nejznámějších míchaných koktejlů postavených na bázi ginu nebo jejich modifikací.

Kromě zážitku budete ale odcházet ze zkušeností, která vám zajistí obdiv účastníků domácích párty.

Máte možnost poznat kouzlo drinků jako Martini Dry, Negroni, Gibson, Gin Thing, varianty gin toniků a dalších. Vyzkoušejte, jestli je lepší protřepat anebo promíchat. Staňte se na chvíli barmanem, který připraví nejznámější světové koktejly a zároveň návštěvníkem baru, který tyto koktejly konzumuje.

Během téměř tří hodin zažijete zážitek z koktejlů prohibičních barů dvacátých let nebo v duchu promíchnete olivou Martini Dry v bondovce, namícháte moderní drink. Jen asi nechte svoje auto doma.

Event: Koktejly na bázi ginu

Vypal si svůj gin

Staňte se na chvíli pánem palírny a vypalte si svůj vlastní gin. Spustíme společně výrobu dávky ginu. Můžete navážit vybrané byliny, spustit i kontrolovat proces destilace. Stejně tak i naředit výsledný destilát na požadovanou koncentraci.

Vyzkoušíte si celý proces na vlastní ruce nebo klidně jen na vlastní voči. Výsledný destilát můžete naplnit do láhve a označit svojí vlastní etiketou. Naučíte se zavoskovat hrdlo a odnesete si dvě půllitrové láhve ginu, které ponesou váš vlastní otisk. Na přibližně tři hodiny můžete zapomenout na svoji kvalifikaci, hodit starosti za hlavu a užít si pocitu destiléra.

A láhve “svého” ginu vám tento zážitek budou při každém doušku připomínat.

Event: Vypal si svůj gin

Little Urban Distillery

TESTOVÁNO NA PŘÁTELÍCH GINU

Workshopy
17.00 — 21.00
objednávky předem

Robert Urbánek
+420 602 593 411

Adresa destilérky
Palackého třída 200/77
612 00 Brno – Královo Pole
⟶ Google mapa